Created with Sketch.
777 212 070 (9:00 - 18:00)
Created with Sketch. info@dsmile.cz

dSmile

Maximum pro krásný úsměv

Bělení zubů

09.06.2017

Bělení systémem Zoom 4 je dnes nejlepším způsobem bělení zubů. Během jediné návštěvy ordinace dokáže systém vybělit zuby o 4-8 odstínů.
Hlavní složkou systému bělení je peroxid vodíku. Bělící gel ZOOM však obsahuje nejen peroxid, ale také amorfní fosforečnan vápenatý. Tato látka proniká hluboko do skloviny a napomáhá její regeneraci po bělení.
Další předností systému ZOOM 4 je studená lampa s LED aktivátorem, která zajišťuje maximální bezpečnost zákroku a větší pohodlí pro pacienta.

Bělení zubů / 300 EUR/ 357 USD

V současné době existuje celá řada bělících prostředků a vyznat se v tak široké nabídce není právě jednoduché.

Proto bychom Vás v tomto článku rádi podrobněji seznámili s ordinačním bělením zubů dříve, než ho sami vyzkoušíte.

Bělení systémem Zoom 4 je dnes nejlepším způsobem bělení zubů. Během jediné návštěvy ordinace dokáže systém vybělit zuby o 4-8 odstínů.

Hlavní složkou systému bělení je peroxid vodíku. Bělící gel ZOOM však obsahuje nejen peroxid, ale také amorfní fosforečnan vápenatý. Tato látka proniká hluboko do skloviny a napomáhá její regeneraci po bělení.

Další předností systému ZOOM 4 je studená lampa s LED aktivátorem, která zajišťuje  maximální bezpečnost zákroku a větší pohodlí pro pacienta.

Před zákrokem musí pacient absolvovat:

  • ordinační čištění zubů.

Typy bělení Zoom:

Ordinační bělení se provádí v zubní ordinaci pod dohledem lékaře. Tento zákrok pomůže vybělit zuby o 4-5 odstínů. Lze ho provádět max. 1x ročně.

Domácí bělení provádí sám pacient. Toto bělení se může provádět 3-4x ročně. Po sejmutí otisků se zhotoví speciální nosič gelu. Doma na něj pacient nanese bělící gel a poté nosič nasadí na zuby. Nosič lze použít přes den i v noci. Domácí bělení se používá především pro zachování účinku bělení a umožňuje vybělení zubů o 1-2 odstíny.

Jak dlouho po zákroku zůstanou zuby bílé?

Účinek ordinačního bělení zubů vydrží zhruba 1,5 roku. Doba trvání účinku je však individuální a závisí na životním stylu jednotlivce. Pokud například kouříte, Vaše zuby se bělícího účinku „zbaví“ mnohem dříve. Zuby mohou zabarvit i další přírodní barviva, jako například káva, džusy nebo jídlo. Než specialisté z naší kliniky přistoupí k bělení, poradí Vám, jak účinek zákroku prodloužit. 

Má bělení zubů Zoom vedlejší účinky?

Nejčastějším vedlejším účinkem je zvýšená citlivost zubů. Proto se před provedením zákroku musí lékař ujistit, že tuto proceduru můžete podstoupit. Rovněž musí stanovit správnou koncentraci bělícího gelu.

Po dobu jednoho týdne po bělení doporučujeme vyvarovat se:

  • potravin a nápojů, které mohou zabarvit zuby;
  • bobulovitého ovoce;
  • kávy;
  • černého čaje;
  • červeného vína;
  • slazených perlivých nápojů obsahujících barviva;
  • některých léků;
  • kouření.

 Jak rychle lze dosáhnout žádoucího účinku?

Se systémem ordinačního bělení zubů Zoom 4 lze vybělit zuby o 6 odstínů během jedné hodiny!

Se systémem domácího bělení zubů Phillips Zoom se výsledek nedostaví tak rychle, ale zuby budou světlejší již po 3 dnech a dokonalého výsledku lze dosáhnout za 2 týdny.

Je bělení zubů Zoom bolestivé?

Každý jedinec reaguje na bělení jinak. V jednotlivých případech se jako vedlejší účinek může objevit zvýšená citlivost zubů. Náš tým Vám zcela jistě doporučí nejvhodnější pastu pro snížení citlivosti před ošetřením i po něm.

Náš tým

Vadym Sherman

Je specialistou na počítačovou stomatologii, vytváření náhrad pomocí technologie CAD...

Michal Livshyts

Od absolvování univerzity se aktivně účastní mezinárodních konferencí, sympozií a...

Alexander Livshyts

Po absolvování univerzity se specializuje na estetickou rekonstrukci chrupu a...

Objednejte se k nám

Jakmile to bude možné, ozveme se vám s návrhem termínu.