Created with Sketch.
777 212 070 (9:00 - 18:00)
Created with Sketch. info@dsmile.cz

dSmile

Maximum pro krásný úsměv

O nás

Zubní klinika DSmile poskytuje prvotřídní stomatologické služby pro každého, komu záleží na dobrém zdraví i atraktivním vzhledu, pro něž je poctivá a kvalitní péče o zuby nezbytností. Protože je naší filozofií poskytování té nejlepší možné péče všem našim pacientům, používání nejmodernějších přístrojů a špičkového vybavení je u nás samozřejmostí, stejně jako průběžné zavádění nových technologií a postupů v souladu s nejnovějšími poznatky stomatologie. Každému pacientovi je věnována maximální pozornost a komplexní péče, na které se vždy podílejí všichni naši zubní lékaři. Ti potom udělají vše proto, aby byl každý zákrok co nejméně nepříjemný a bolestivý.

Špičkové vybavení!

 

Všichni zubaři kliniky DSmile jsou zkušenými profesionály, kteří se neustále vzdělávají a udržují v kontaktu s vývojem celého oboru. K dispozici pak mají nejmodernější vybavení, které zahrnuje např. špičkový počítačový tomograf Sirona – Ortophos SL 3D, díky němuž je možné provádět vysoce kvalitní diagnostiku pacienta při udržení minimální úrovně ozáření. Jednotlivé zákroky potom mohou být ještě kvalitnější a preciznější díky mikroskopu proslulé značky Carl Zeiss, neboť stomatolog s ním má za všech okolností detailní přehled o celé oblasti, ve které zákrok provádí. Piezochirurgický přístroj Satelec pracující na principu ultrazvuku zase představuje vrchol v kostní chirurgii a umožňuje zubnímu lékaři provádět zákroky s velkou přesností, bezbolestně a šetrně. Samozřejmostí je i třístupňová sterilizace všech používaných nástrojů nebo virtuální plánování zákroků. Zkrátka, všechny námi nabízené služby jsou prováděny na těch nejmodernějších zařízeních!

Nejen prvotřídní vybavení, ale i dlouholeté zkušenosti!

Existuje však i něco důležitějšího než dokonalé, nejmodernější vybavení. Tou skutečně nejdůležitější věcí jsou – a vždy budou – lidé. Všichni naši zubaři jsou zkušenými profesionály, kteří se neustále vzdělávají a sbírají nové zkušenosti na mezinárodních konferencích a sympoziích. Velmi důležitou součástí filozofie kliniky DSmile je vzájemná komunikace našich stomatologů a vy si tak vždy můžete být jistí, že se vám a vašim zubům bude věnovat celý tým. Prostřednictvím této komunikace a konzultace je zajištěno, že pro vás bude vždy vybrána ta nejvhodnější a nejlepší možnost, ať již se jedná o malý zákrok, estetickou úpravu, větší operaci nebo kompletní rekonstrukci celého chrupu. Každý zákrok je pro nás důležitý a je mu věnována maximální pozornost.

Osobní přístup a maximální informovanost každého pacienta je další samozřejmou věcí. Našim pacientům dále poskytujeme komfortní služby zahrnující i parkování v garážích zdarma, platbu kartou či sobotní ordinační hodiny (po předchozí dohodě potom i v neděli). Naším cílem je, aby se pacient od začátku do konce každé své návštěvy cítil příjemně a v centru pozornosti. Naši zubní lékaři i celý tým zubní kliniky DSmile jsou připraveni pro vaši spokojenost udělat maximum, a proto neváhejte a kontaktujte nás!

 

Náš tým

Vadym Sherman

Je specialistou na počítačovou stomatologii, vytváření náhrad pomocí technologie CAD...

Michal Livshyts

Od absolvování univerzity se aktivně účastní mezinárodních konferencí, sympozií a...

Alexander Livshyts

Po absolvování univerzity se specializuje na estetickou rekonstrukci chrupu a...